KTO SME?

Jarka Hritzová

Moje osobné dlhoročné problémy s nadváhou ma priviedli k študovaniu výživy. Po dosiahnutí svojich cieľov som si sľúbila, že zasvätím svoj život tomuto poslaniu – naučiť ľudí správne a zdravo sa stravovať z bežne dostupných potravín. Aby sa s tým už nemuseli trápiť sami, tak ako ja v minulosti. Stala som sa výživovou mentorkou, pričom som so svojím partnerom Jurajom a naším tímom zmenila život viac ako 3 000 ľuďom. A nielen im, ale aj ich deťom a rodinám, pretože vedomosti, ktoré si zo vzájomnej spolupráce odniesli, im už ostanú navždy. Najskôr som začínala projektom www.fitnessbyjarka.sk. V tíme máme i terapeutov a koučov neurolingvistického programovania, a teda ak má klient psychický problém, ktorý sa odzrkadľuje aj z jeho fyzickej stránky, vieme mu pomôcť. Všetko so všetkým v tele súvisí. V tom fyzickom, mentálnom aj vzájomne.

Mgr. Juraj Freyer

Veľmi som chcel byť lekárom, no osud ma zavial inam. Po rokoch sa mi priplietla pod nohy tematika výživy a začal som ju intenzívne študovať. Rozhodol som sa pomáhať ľuďom týmto spôsobom. Nie diagnostikovaním a liečením, ale prevenciou, výživou a starostlivosťou o svoje telo, čím vieme veľmi efektívne predchádzať zdravotným problémom. Riešiť nadváhu i zdravotné ťažkosti zväčša spôsobené stravou. Spolu so svojou partnerkou Jarkou som sa stal výživovým mentorom a s naším tímom sme pomohli už viac ako 3 000 klientom zamilovať sa do zdravého životného štýlu. Som spoluzakladateľom projektu Fitness by Jarka a www.vyzivovymentoring.sk Vo svojej práci sa venujem nielen chudnutiu, ale aj klinickej výžive, neplodným párom, deťom, seniorom, športovcom a klientom s poruchou príjmu potravy.

Viac ako 8 rokov sa venujeme odhodlaným ženám, mužom či párom ktorí chcú už definitívne vyriešiť svoj problém s postavou, a to bez diétovania, hladovania či potenia sa vo fitku prostredníctvom výživového mentoringu.

Vzdelanie a certifikácie Jarka

Vzdelanie a certifikácie Juraj